Contact

Vragen over OneWorld magazine

Inhoudelijke vragen? Op- of aanmerkingen?  Tips?

Mail de redactie of bel ons: 088 - 7120 300
Heb je een suggestie voor een artikel? Gebruik daarvoor dit formulier

Vragen over vacaturebank, adverteren, partnerprogramma of OneWorld Shops?

Redactie

Hoofdredactie

  • Lonneke van Genugten (hoofdredacteur): lonnekevangenugten [at] oneworld [punt] nl
  • Hans Ariëns (adjunct-hoofdredacteur): hansariens [at] oneworld[punt] nl

Redactiecoördinatoren

  • Trisha Goossens (redactiecoördinator): trishagoossens [at] oneworld [punt] nl
  • Hidde Jansen (online coördinator): hiddejansen [at] oneworld [punt] nl

Redacteuren

  • Adriana Homolová (OneWorld Data Atlas): adrianahomolova [at] oneworld [punt] nl
  • Edith van Ewijk (OneWorld Research): edithvanewijk [at] oneworld [punt] nl
  • Ellen de Lange (OneWorld Data Atlas): ellendelange [at] oneworld [punt] nl
  • Emma Meelker (OneWorld Food): emmameelker [at] oneworld [punt] nl
  • Joline Heusinkveld (OneWorld Toekomstdenkers en Global Goals): jolineheusinkveld [at] oneworld [punt] nl
  • Sanne Terlingen (redacteur): sanneterlingen [at] oneworld [punt] nl
  • Winny de Jong (OneWorld Data Atlas): winnydejong [at] oneworld [punt] nl

Programmamakers

  • Lotte Sluiter (programmamaker): lottesluiter [at] oneworld [punt] nl

Marketing

  • Emma Lok (zakelijk manager): emmalok [at] oneworld [punt] nl
  • Fatiha Radi (OneWorld Partners, Shops en Vacaturebank: fatiharadi [at] oneworld [punt] nl
  • Santi van den Toorn (webredacteur): santivandentoorn [at] oneworld [punt] nl

Persvoorlichting

  • Emma Lok: 06 - 44268206 of emmalok [at] oneworld [punt] nl

Redactie-adres

OneWorld
Piet Heinkade 181 - H
1019 HC Amsterdam

Bezoekadres

Piet Heinkade 181 - H
(Pakhuis De Zwijger)
1019 HC Amsterdam

Je bereikt OneWorld via de hoofdingang van Pakhuis De Zwijger.

Met de routeplanner van Google Maps stippel je gemakkelijk je route uit naar Pakhuis De Zwijger.

Download hier de routebeschrijving (PDF).

Openbaar vervoer

Bezoek ons bij voorkeur met het openbaar vervoer.

Vanaf Amsterdam Centraal Station neem je tram 26 richting IJburg, en stap je uit bij halte Kattenburgerstraat. Je kunt ook bus 48 richting Borneo Eiland nemen en uitstappen bij halte Jan Schaeferbrug.

Parkeren

Je fiets kun je natuurlijk naast het Pakhuis kwijt, maar kom je met de auto dan zijn er in de omgeving van het Pakhuis verschillende parkeerlocaties. Er is geen parkeergelegenheid langs de openbare weg. Met een parkeerkaart kun je soms gemakkelijk parkeren in de buurt tegenover het Pakhuis (Tosaristraat 1, zone 16680).

Parkeergarage De Loodsen
Withoedenveem, 1019 HE Amsterdam
(informatie & tarieven)

Parking Passenger Terminal Amsterdam
Piet Heinkade 59, 1019 GM Amsterdam
(informatie & tarieven)

Parkeergarage Nieuw Amerika
Withoedenveem, 1019 HE Amsterdam
(informatie & tarieven)

P+R Zeeburg (ook voor bussen)
Zuiderzeeweg 46a, 1095 KJ Amsterdam
(informatie & tarieven)

OneWorld wordt uitgegeven door NCDO.
NCDO voldoet aan de eisen die de Nederlandse Belastingdienst stelt voor een “algemeen nut beoogde instelling”, oftewel ANBI.

Reacties