Traditionele Omaanse stoofschotel

Auteur: 
OneWorld
Bron: 
OneWorld

Reacties

elly de vos 06-05-2012
zal het aankomende week eens gaan maken het lijkt me heerlijk !!!
maar dan wel met biologisch vlees natuurlijk!!!
Redactie 02-05-2012
Hoi Yvonne!

Het ligt aan het vlees hoe lang het in de oven moet. Maar totdat het vlees goed gaar is, en daarna nog even goed doorbakken. Het recept wordt oorspronkelijk gemaakt in de houtovens van nomaden, de exacte temperatuur is daarom een beetje moeilijk te bepalen, maar het best is zo laag mogelijk (je stooft het vlees).

Het marineren zelf hoeft niet lang te duren (tenzij je dat lekker vind), het gaat vooral om het stoven in de oven.

We hopen hiermee je vraag beantwoord te hebben! Succes met koken, en eet smakelijk!
yvonne J 02-05-2012
hoe lang zou het ongeveer in de oven moeten? Anders moet ik elke keer toch de oven opendoen, een pakketje eruit halen, dat openen om het vlees te kunnen testen.
En als het maken 24 uur duurt, moet het dan bv. minimaal 20 uur marineren? En hoe hoog zou de oven moeten?
ps: Banenblad kun je ook in de toko (vers of in de vriezer) kopen.
Roos J 02-05-2012
Zonder reclame te willen maken... Ik heb ze gezien bij verschillende vestigingen van de Jumbo supermarkten. Maar toko's zullen ze over het algemeen ook wel hebben. Succes!
Annelies Teunissen 01-05-2012
Lijkt me erg lekker, waar koop je bananenbladeren?

Plaats je eigen reactie