| |
vrijdag 12 maart 2010 |
|
|
 |
|
|
|
home
>
Nieuws
>
Uit de media
>
artikel
|
Hee, jij komt vanuit Google
Leuk dat je OneWorld.nl gevonden hebt via Google. Heb je liever dat wij jou voortaan vinden? Schrijf je dan in op onze Nieuwsbrief en wij houden je wekelijks op de hoogte van wat er speelt in onze wereld. Zo mis je niets!
Ben je op zoek naar Vacatures? Meld je dan aan voor de Vacaturenieuwsbrief en ontvang iedere maandag de laatste vacatures in je mailbox.
Aanmelden voor de Nieuwsbrief en/of Vacaturenieuwsbrief kan hier.
|
|
|
04-12-2009
Auteur: OneWorld
Bron: Trouw
De Wereldbank verstrekt India een krediet van 660 miljoen om de voor hindoes heilige rivier de Ganges schoon te maken. De 2490 kilometer lange rivier geldt als een van de meest vervuilde ter wereld. Het geld wordt uitgesmeerd over vijf jaar. De rivier, waar ongeveer 350 miljoen mensen omheen wonen, is zwaar vervuild met menselijk en chemisch afval. Eerder dit jaar lanceerde de Indiase regering al een plan om vanaf 2020 geen ongezuiverd water meer in de rivier te laten stromen.
Lees meer bij Trouw
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
03-03-2010
t/m 24-03-2010
|
The Hub Amsterdam Westerstraat 187 1015 MA Amsterdam
|
|
|
25-03-2010
|
Het Nutshuis, Riviervismarkt 4, Den Haag
|
|
|
10-04-2010
|
Utrecht
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|